artykuł nr 1

OFICJALNY KOMUNIKAT w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa COVID-19.

    W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, Wójt Gminy Ksawerów informuje, iż z dniem 12 marca br. zostało wydane zarządzenie nr 31/20 w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad, związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa COVID-19 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, obowiązujących na terenie Gminy Ksawerów.

    W związku z powyższym prosimy mieszkańców o ograniczenie załatwiania spraw  bezpośrednio w Gminnej Jednostce Wod-Kan Ksawerów. Sprawy w miarę możliwości można załatwić w formie elektronicznej lub poprzez kontakt telefoniczny, a wizyty w GJWK Ksawerów  ograniczyć do koniecznych.

e-mail:  gjwkksawerow@gmail.com

nr tel.: 42 212 81 48

Zarządzenie obowiązuje do czasu jego odwołania.

Załączniki:
Zarządzenie nr 31/20419 KB
artykuł nr 2

Witamy na naszej stronie Biuletynu Informacji Publicznej

powitanie w BIP

 

Informacja 
w sprawie dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych
podmiotów publicznych
W przypadku braku dostępności cyfrowej dokumentów zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej Gminnej Jednostki Wod-Kan Ksawerów, prosimy o informację telefoniczną (42 212 8148) lub mailową (gjwkksawerow@gmail.com) z podaniem linku do materiału - zaproponujemy wersję alternatywną.